ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

КРОК 1. ЗНАЙОМСТВО

Робота над вашим проектом починається з особистого спілкування.

Різні типи відео відповідають різним способам та цілям комунікації. Ми знайомимось з тим, чим займається ваша компанія, з’ясовуємо в деталях мету і форму комунікації, ваші очікуванная та задачі, та складаємо докладний бріф. Бріф містить вимоги до ролику, креативну ідею, цільову аудіторію, меседж, cta, тон комунікації, візуальний стиль, сторітелінг, візуальні та інші референси, вимоги до музики, графіки. На основі бріфу пишемо та пропонуємо варіанти сценарію ролика.

Якщо ми працюємо через агенцію, бріф та сценарій вже можуть бути в наявності, і ми обговорюємо конкретні способи його втілення.

КРОК 2. БЮДЖЕТ, ДОГОВІР, ОПЛАТА

Вартість ролику залежить від багатьох факторів (все починається зі сценарію). Ми складаємо детальний кошторис, та обговорюємо із вами можливі варіанти по знімальному обладнанню та іншим статтям.

Оплата здійснюється в три етапи: 20% як мінімум за 7 днів до дня зйомки, 60% за 2 дні до дня зйомки, 20% протягом 3 днів після підписання Акту прийому-передачі.

КРОК 3. ПРЕПРОДАКШЕН

На стадії препродакшну рекламного роліка ми створюємо режисерський сторіборд (іноді ще і аніматік), які обов’язково погоджуємо з вами. На основі цього документу проводяться кастінг, пошук локацій, підготовка художнього департаменту. Художні рішення враховують корпоративний візуальний стиль вашої компанії.

Взагалі обговорення та погодження всіх важливих складових ролика із клієнтом – актори, локація, одяг, реквізит, музика – є запорукою успішності проекту.

Перед зйомкою ми проводимо PPM, щоб ще раз пройтись по всіх деталях майбутнього відео та бути певними, що наше бачення співпадає по всіх важливих моментах. Для цього готуємо та складаємо докладний документ.

КРОК 4. ПРОДАКШН

Усі рішення прийняті, групу сформовано, актори знайдені, локації освоєні – ми можемо знімати. Мотор, камера, Action!

Зйомка – це втілення ідей, що були ретельно сплановані на стадії препродакшну. А ще це захоплююча атмосфера майданчику, активна творча робота, наснага – але все це строго за графіком..

В процесі зйомки ми продовжуємо тісно співпрацювати з вами. В оптимальному варіанті ваш представник та представник агенції  присутні на майданчику.

КРОК 5. ПОСТПРОДАКШН

Постпродакшн включає в себе монтаж, озвучування, саунддізайн, написання або підбір музики, створення графіки та анімації, кольорову корекцію. Кожен етап постпродакшну узгоджується з вами. Все це займає від кількох днів до кількох тижнів, в залежності від складності проекту та дедлайнів.

Після затвердження ролика ми передаємо вам мастер-копії та за необхідністю робимо версії для різних соцмереж (вертикальний формат Instagram Stories, з субтитрами для FB та інші).

І як бонус, ми теж просуваємо ваші відео.